YENİ HAMLE EĞİTİM KURUMLARINDAN SINAV MARATONU

Yeni Hamle Eğitim Kurumları 28/29 Aralık tarihlerinde dört farklı şubesinde Bursluluk ve TÖDER sınavlarını gerçekleştirdi. 5.6.7.9.10.ve 11.sınıflar için “Altın ödüllü Bursluluk Sınavı” yapılırken aynı gün İnönü Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu Binası’nda 1500 öğrencinin katılımı ile TYT ve AYT oturumları gerçekleştirildi.

Yeni Hamle Koleji öğrencisinden yüzme başarısı

Özel Malatya Yeni Hamle Koleji öğrencilerinden Mehmet Gazi Gelirli, Malatya Yüzme Gençler A Kategorisi'nde 50 metre,200 metre ve 400 metre yarışlarında Malatya İl Birinciliğini elde ederek Türkiye Yarı Finallerinde Malatya'yı temsil etmeye hak kazandı.

YENİ HAMLE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK ve REHBERLİK

Yeni Hamle Koleji Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Servisi olarak, kendini tanıyan, çevresindeki olanakların farkında, karşılaştığı güçlükleri sorun haline dönüştürmeden çözebilen ve doğru kararlar vererek özünü gerçekleştiren, iletişim becerilerine sahip, mutlu, sağlıklı ve yaratıcı bireyler yetiştirebilmeyi, sistematik ve profesyonel bir yardım hizmeti ile amaçlıyor.

Geleneksel Kan Bağışı

Yeni Hamle Eğitim Kurumları olarak her yıl düzenli olarak öğrenci, öğretmen ve personelimizi kan vermeye teşvik ediyoruz.

Aşure Günümüz Yoğun İlgi Gördü

Yeni Hamle Eğitim Kurumlarının her yıl geleneksel olarak düzenlediği ve yüzlerce misafiri ağırladığı Aşure Programı bu yıl da yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.

Eğitimci Kaya'dan YKS tercihleri ile ilgili önemli uyarılar

2 milyon 528 bin 110 adayın başvurduğu YSK’de tercih sürecinin başlamasıyla birlikte öğrencilere önemli tavsiyelerde bulunan Yeni Hamle Eğitim Kurumları Genel Müdürü Rehber öğretmeni Ahmet Polat Kaya, “Üniversiteler hakkında bilgi edinip ve o bölümde okutulan derslerin araştırın” dedi.

Yeni Hamle'de Lgs Provası

Lise Geçiş Sınavı'na hazırlık yapan öğrencilerde sınav heyecanını yenmek, gerçek sınavda karşılaşabilecekleri aksaklıklara engel oluşturmak amacı ile Özel Malatya Yeni Hamle Koleji Eğitim Kampüsünde 8. sınıf öğrencileri için sınav yapıldı.

YENİ HAMLE'DEN SINAV HAMLESİ

ÜniversiteÜniversite sınavına hazırlık yapan öğrencilerde sınav heyecanın yenmek, gerçek sınavda karşılaşabilecekleri aksaklıklara engel oluşturmak amacı ile TÖDER sınavı 9-10 Mart tarihlerinde İnönü Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu yerleşkesinde 1500 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Kariyer Semineri

Kapadokya Üniversitesinde Öğretim Görevlisi Niyazi Kocakaya hocamız öğrencilerimize kariyer semineri verdi.

ÇALIŞMANIN ÖNÜNDEKİ ENGELLER

Çalışmaya çok önem veren bir kültürün çocuklar olarak referanslarımızın çok sağlam olduğunu görüyoruz. İnsan için ancak çalıştığının karşılığı vardır.

Kutlu Doğum Haftası

Her yıl olduğu gibi bu yılda Peygamberimiz Hazreti Muhammed S.A.V.'in doğduğu hafta olan 14 -20 Nisan'da Kutlu Doğum Haftası kutlandı.

Sende Harçlığından 1 Lira Ayır

Yeni Hamle Temel Lisesi olarak "Sende Harçlığından 1 Lira Ayır ve Yetimler Kervanı'na Katkın Olsun" kampanyasıyla bu ayda yine öğretmen ve öğrencilerimizden topladığımız paraları ihtiyacı olanlara paylaştık.

Ödüllü Bursluluk Sınavı

Yeni Hamle Eğitim Kurumları olarak; Gençlerimizin daha iyi imkanlarla okumasını sağlamak, hak ettikleri okullara yerleşmelerine yardımcı olmak ve bir anlamda onları ödüllendirmektir gayemiz…

Basketbolda da iddialıyız

Özel Yeni Malatya Koleji Basketbol Takımımız Selahaddin Eyyubi Anadolu İmam Hatip Lisesi Basketbol Takımını büyük bir farkla yenerek turnuvaya iddialı başladı. Başarılarının devamını diliyoruz.

Geleneksel Aşure Günü

           İlimizin en köklü Özel Öğretim Kurumlarından olan  Yeni Hamle Eğitim Kurumları muharrem ayı dolayısıyla  velileri ve öğrencileri için iki bin kişilik aşure ikramında bulundu. 

Öğretmenlik Mesleği Semineri

Yeni Hamle Eğitim Kurumları olarak tüm öğretmenlerimize Yeni Hamle Temel Lisesi'nin konferans salonunda "Öğretmenlik Mesleği" konulu seminer verildi.

Eğitim Koçluğu Programı

Yeni Hamle Eğitim Kurumları bünyesindeki öğrenci, öğretmen ve idarecilerine yönelik başlatılan "Eğitim koçluğu" programı bu yılda devam ediyor.

Yeni Hamle’de YKS provası

Yeni Hamle Eğitim Kurumları tarafından yaklaşan Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) öncesi "Sınava Hazır mısınız?" adlı bir deneme sınavı yapılacak.

Yeni Hamle Yaz Kursu

Eylülde Bir Adım Önde Olun! Yeni Hamle Eğitim Kurumlarından 3 ders için 3 farklı seviyede kurs açıyoruz.

Üniversite Sınavı Yaklaşıyor

Üniversite sınavı yaklaştıkça öğrencilerde görülebilen ve normal karşılanması gereken bazı durumlar vardır. Birçok öğrencinin kalp atışları hızlanacak, dikkatini toparlaması güçleşecek, belki davranışlarından asabiyet artacak, kiminin bilgileri karışacak, bazılarının uyku düzeninde bozulmalar olacaktır.

Ücretsiz Tanıtım Dersleri

Yeni Hamle Eğitim Kurumları olarak 10. sınıf, 11. sınıf, 12. sınıf ve mezun öğrenciler için 27 Haziran - 7 Temmuz tarihleri arasında ücretsiz tanıtım dersleri verilecektir.

Yeni Hamle Koleji Karadeniz'de

Yeşil ve yeşilin tonlarını, şelaleleri ,gölleri ,tarihi yerleri bir arada aradığımız bir yer düşününce ilk aklımıza gelene yani, Doğu Karadeniz Bölgesine; ara grup öğrencilerimizle yaptığımız gezi 9-10-11-12 mayıs tarihlerinde yapıldı.

Altın Ödüllerini Dağıttık

Yeni Hamle Eğitim kurumlarında 28 ve 29 Nisan tarihlerinde 8. sınıf öğrencilerine yönelik yapılan Liselere Geçiş Sınavının ödül töreni yapıldı.

Eğri cetvelden doğru çizgi çıkmaz…

Amacımız geleceğimiz adına sağlam karakterli, erdemli, ülkesini seven, vatanına, milletine faydalı, dini ve kültürel değerlerine bağlı; aynı zamanda gelişen ve değişen dünyaya entegre olabilen bir gençlik yetiştirmektir.