BURSLULUK SINAVI KONU ve KAZANIMLARI

Yeni Hamle Eğitim Kurumları olarak 28-29 Aralıkta yapılacak olan bursluluk sınavı konular yayınlanmıştır.

Yeni Hamle'de Lgs Provası

Lise Geçiş Sınavı'na hazırlık yapan öğrencilerde sınav heyecanını yenmek, gerçek sınavda karşılaşabilecekleri aksaklıklara engel oluşturmak amacı ile Özel Malatya Yeni Hamle Koleji Eğitim Kampüsünde 8. sınıf öğrencileri için sınav yapıldı.

YENİ HAMLE'DEN SINAV HAMLESİ

ÜniversiteÜniversite sınavına hazırlık yapan öğrencilerde sınav heyecanın yenmek, gerçek sınavda karşılaşabilecekleri aksaklıklara engel oluşturmak amacı ile TÖDER sınavı 9-10 Mart tarihlerinde İnönü Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu yerleşkesinde 1500 öğrencinin katılımı ile gerçekleştirildi.

Altın Ödüllü Bursluluk Sınavı

Yeni Hamle Koleji Fen ve Anadolu Lisesi 8. sınıflara özel 23-24 Mart 2019 tarihinde ALTIN ÖDÜLLÜ bursluluk sınavı düzenlenecektir.

Endemik Yayınları Türkiye Geneli Deneme Sınavı

Endemik Yayınlarının Türkiye Geneli Deneme sınavını yoğun katılımla gerçekleştirdik.

Altın Ödüllü Bursluluk Sınavı

Yeni Hamle Eğitim Kurumlarının her yıl geleneksel olarak düzenlediği “Altın Ödüllü Bursluluk sınavı” 5-6 Ocak 2019 Tarihlerinde yapıldı.

TÖDER Genel Deneme Sınavına Büyük İlgi

Yeni Hamle Eğitim Kurumları tarafından hafta sonu gerçekleştirilen Tüm Özel Eğitim Kurumları Derneği (TÖDER) sınavına öğrenciler büyük ilgi gösterdi.

Bursluluk Sınavı Konuları

5-6 Ocak 2019 tarihinde yapılacak olan bursluluk sınavı konu başlıkları yayınlandı.

Kayıt İçin Acele Edin.

4-5 Ocak' ta yapılacak olan Bursluluk Sınavını Kaçırmayın.

TÖDER Genel Deneme Sınavı

28-29 Aralık 2018'de gerçek formatta TÖDER Deneme Sınavı yapılacaktır.

Ödüllü Bursluluk Sınavı

Yeni Hamle Eğitim Kurumları olarak; Gençlerimizin daha iyi imkanlarla okumasını sağlamak, hak ettikleri okullara yerleşmelerine yardımcı olmak ve bir anlamda onları ödüllendirmektir gayemiz…

Altın Ödüllerini Dağıttık

Yeni Hamle Eğitim kurumlarında 28 ve 29 Nisan tarihlerinde 8. sınıf öğrencilerine yönelik yapılan Liselere Geçiş Sınavının ödül töreni yapıldı.